V in-line bruslení opět pódiové umístění

Skvělé třetí místo pro naši školu na přeborech ČR stavebních škol v in-line bruslení. Přebory se konaly tradičně ve Stochově a naši žáci dokázali uhájit třetí místo před střední školou z Chomutova a Stochova. Celkovým vítězem se stala střední škola z Prahy před střední školou z Ústí nad Labem.

V soutěži jednotlivců sprint na 400 metrů letmo se na druhém místě umístil Jan Plachý a za ním hned Jaroslav Vítek.

Počasí letošním přeborům tolik nepřálo. Velký vítr a chladné počasí tradiční závody hodně ztížilo. Naštěstí nepršelo a vše se odjelo podle plánu.

Tvořící se nová parta žáků naší školy předvedla skvělé výkony, které jsou příslibem do dalších let.

Poděkování všem za skvělou reprezentaci školy na závodech v in-line bruslení!