Obor autoelektrikář představil své dovednosti

Naši školu navštívila paní Ing. J.  Zalabáková, 1. náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje, která si během návštěvy prohlédla zázemí oboru autoelektrikář. Žáci jí představili svůj obor nejen teoreticky, ale především praktickými ukázkami odborných činností.

Paní náměstkyně si mohla vyzkoušet pájení, opracování materiálu pilováním, zapojování světel, práci s diagnostikou vozidel i činnosti na výukových panelech ve specializované učebně. Návštěva proběhla ve velmi příjemné atmosféře a věříme, že paní náměstkyně ocenila odborné dovednosti našich žáků i kvalitní zázemí naší školy, které obor autoelektrikář nabízí.