Novinky & Akce

Novinky & Akce

Organizace výuky od 1.6.2020

Vážení rodiče, vážené žákyně, vážení žáci,

 

řada z vás zaznamenala informaci o otevření škol pro žáky nižších ročníků od 8.6.2020 (pro odborný výcvik od 1.6.2020). Rád bych proto upřesnil, jak bude výuka probíhat. Budeme držet rozdělení na odborný výcvik a teoretickou výuku v sudých a lichých týdnech dle původního rozvrhu. Přistupujeme ale k těmto opatřením:

více...

11. května se otevře škola i domov mládeže pro žáky závěrečných ročníků

Pomáháme v boji proti koronaviru

I my jsme se zapojili do boje s koronavirem. Na 3D tiskárně jsme tiskli přípravky pro šití šňůrek k rouškám, které jsme dodali firmě 3Dsun.

více...

Maturitní a závěrečné zkoušky

Dle Zákona č. 135/2020 Sb. o zvláštních pravidlech pro přijímání k některým druhům vzdělávání a k jejich ukončování ve školním roce 2019/2020 ze dne 25. 3. 2020 bude maturitní a závěrečná zkouška zahájena nejdříve 21 dnů po obnovení možnosti osobní přítomnosti žáků na středním vzdělávání ve škole, nejpozději však do 30.června 2020.

více...

Veřejný dopis ředitele žákům a žákyním školy:

Milí žáci a žákyně,

Oslovuji vás všechny v této složité době, kterou kdosi označil jako válku s neviditelným nepřítelem. Tato doba vyžaduje nové přístupy, zodpovědné chování, prostě přináší celkovou změnu. Doufám, že jste všichni zdraví, v pořádku a zaopatření. Pokud byste měli jakékoliv vážné problémy, obraťte se na vaše třídní učitele, výchovné poradce či přímo na mne, pokusíme se vám pomoci.

více...


Partneři