Novinky & Akce

Novinky & Akce

Zimní sportovní kurz 2018

Tradiční zimní sportovní kurz se uskutečnil od 8. do 12 ledna v Nových Hamrech tentokrát v penzionu Hamerská jizba.

více...

Přebor školy v lukostřelbě

24. ledna 2018 se konal zimní přebor školy v lukostřelbě. Závody vybraných žáků probíhaly v tělocvičně v Teplicích. 

Souboje se zúčastnili zkušení borci i začátečníci. Po cvičných střelách proběhly tři série pokusů, které rozhodly o celkovém vítězi lukostřeleckého klání. Charakteristikou závodů byly velmi nevyrovnané výkony  střelců v jednotlivých sériích. Dařilo se i úplným začátečníkům, a naopak zklamali někteří zkušení  lukostřelci. Atmosféra celé akce byla bojovná, ale zároveň velmi přátelská.

První tři žáci získali diplomy ŠSK AŠSK. 

 Pořadí v soutěži :

  1. V. Kočka          Z 3     Teplice         220 bodů
  2. P. Vaigl            KA 1  Duchcov      180
  3. J. Neduchal     Z 2     Teplice          170

více...

Eintopfparty

V rámci výuky německého jazyka ve třídě AEMO2 se uskutečnil dne  29. 1. 2018 Den německé kuchyně (EINTOPFPARTY). Žáci si s vyučujícím P. Seidlem dopředu domluvili složení malého menu, složeného z typických německých potravin.

Vybrána byla klasická luštěninová polévka – Linseneintopf a bílé klobásky, Rostbratwurst. Jídlo bylo doplněno německým pečivem a německou hořčicí. Atmosféra při konzumaci byla podbarvena německými lidovými písněmi.

Správný výběr jídel byl potvrzen tím, že zbytky se na konci nevyskytly a všichni žáci byli s německou svačinkou spokojeni. 

 

více...

Předváděcí akce firmy Codex

Dne 23. 1. 2018 se na pracovišti Střední školy stavební a strojní v Duchcově, konala předváděcí akce firmy Codex. Firma se zabývá výrobou stavebních materiálů, především penetračních, lepících a hydroizolačních hmot a rozsáhlým sortimentem výrobků pro jejich aplikaci a údržbu. 

více...

Silový čtyřboj

Okresní a krajské kolo soutěže v silovém čtyřboji pořádaném AŠSK se konalo 20. prosince 2017 v tělocvičně SŠ stavební a strojní v Teplicích.

více...


Partneři