Novinky & Akce

Novinky & Akce

Společné akce na konci školního roku

Jako vždy na konci náročného školního roku trávíme společný čas na nejrůznějších místech mimo školu.

Letos se konalo několik sportovních akcí - turnaj ve futsale, velké bowlingové klání a také bitva v paintballu. Některé třídy uskutečnily výlety po okolí, jiné se vydaly do ZOO. Společně jsme navštívili filmové představení Anthropoid, kde jsme si připomněli události novodobých českých dějin.

více...

Exkurze v Elektrárně Ledvice

Dne 27. 6. 2017 se žáci prvního ročníku oboru instalatér a karosář zúčastnili exkurze v elektrárně v Ledvicích.

Dozvěděli se vše o historii elektrárny a dostali kompletní informace o tom, jak pracují jednotlivé bloky a jak funguje celkový provoz. Výklad byl doprovázen podrobnou virtuální prohlídkou celé elektrárny.

více...

Závěr školního roku

Trochu jiné zakončení školního roku proběhlo na pracovišti v Krupce. Využili jsme příznivého počasí a slavnostně spálit všechny neshody a problémy, abychom mohli v září začít s čistým štítem.

více...

Návštěva Prahy

Žáci tříd PO1, E1, ET1 a OE2 se v závěru školního roku vydali na prohlídku hlavního města. Seznámili se s nejznámějšími památkami Prahy, architektonickými styly a osobnostmi, které jsou s městem spojeny. 

více...

Předávání výučních listů 2017

Žáci závěrečných ročníků, kteří úspěšně vykonali závěrečné zkoušky, obdrželi výuční listy. Slavnostní předání proběhlo v Duchcově, Krupce i Teplicích.

Všem přejeme hodně úspěchů v dalším životě.

více...


Partneři