Novinky & Akce

Přebor škol se stavebním zaměřením ve stolním tenisu - Litoměřice 4. 12. 2019

Do Litoměřic přijelo 7 týmů. Hrálo se ve dvou skupinách. Naši borci bojovali ve skupině B s domácími Litoměřicemi a s Brnem-Bosonohy.  První zápas s domácím družstvem jsme  vyhráli 5:1 a druhý boj s Brnem dopadl jasně v náš prospěch -  5:0. Naším soupeřem v semifinále bylo Ústí n. L.

Body získala pouze naše jednička Tereza Ajdini. Chlapci promarnili slibné náskoky v jednotlivých utkáních a většinou vlastními chybami ztratili potřebné body. Prohráli jsme 3:5. V boji o bronz jsme porazili Chomutov 5:3. Paradoxem je, že celkově druhé Litoměřice jsme ve skupině lehce přehráli.

Zisk bronzu je úspěchem, ale ke 2. místu zbýval pouze malý krůček.

více...

Přebor školy ve školním tenisu

Turnaj se hrál ve dvou skupinách, nasazeni byli hráči z minulého týmu a favoritka turnaje Tereza Ajdini. Ze skupiny postupovali dva nejlepší, ostatní hráli o umístění. Ve finálové skupině si zcela jasně šla za vítězstvím Tereza Ajdini, která neztratila jediný set. Je velkým příslibem pro turnaj PR v Litoměřicích

více...

Přednáška a praktická ukázka od firmy PREFA Aluminiumprodukte s.r.o.

Dne 27. 11. 2019 proběhlo na odloučeném pracovišti v Duchcově v areálu dílen Tyršova školení a následně ukázka práce firmy PREFA Aluminiumprodukte, s.r.o.

více...

Výzva

Výběr žáků na přebor ČR ve futsale

Výběr siláků pro reprezentaci školy v silovém čtyřboji

více...

Okresní kolo florbalu chlapců

Okresního finále se zúčastnilo celkem deset škol, které byly rozděleny do tří skupin. Naše družstvo po celý turnaj hrálo ve čtyřčlenné skupině, kterou jsme vyhráli bez jediné porážky i obdržené branky (dvě výhry, jedna remíza).

V semifinále jsme bohužel padli až v samostatných nájezdech a tím se nám uzavřela brána do boje o nejvyšší příčku. Je to velká škoda, protože kluci předváděli po celou dobu turnaje velice pohlednou, kombinační a zodpovědnou hru, která by konkurovala celkovému vítězi turnaje teplickému gymnáziu.

Souboj o třetí místo jsme svedli se zdravotní školou a po celý zápas jsme dominovali a dostali jsme do dvoubrankového vedení, jenže pak jsme hráli dlouhou dobu oslabení a v posledních dvou minutách jsme obdrželi dvě branky a zápas pokračovalprodloužením, kde jsme krásnou střelou Adam Betky  zápas cca po 20 vteřinách ukončili.