Novinky & Akce

Nejlepší výškař SŠ stavební a strojní

Ve středu 18. 4. 2018 proběhlo ve školní tělocvičně zápolení o nejlepšího výškaře SŠ stavební a strojní v Teplicích. Do soutěže se přihlásilo 9 chlapců z Teplic a dvě dívky z Duchcova. Z řad žáků byli i dva pomocníci ve výškařském sektoru ze třídy Z2, TRT2.

 

Začínalo se na základní výšce 125 cm. Závodní pole se poměrně rychle zredukovalo, protože většina slabších účastníků chybovala v technice stylu. Všichni však bojovali o každý zdařený pokus. Žáci 1. ročníků jsou příslibem pro další  období. O umístění na medailových pozicích a o ceny se podělili  borci z 3. ročníků.

Škoda, že se soutěže nemohl zúčastnit loňský vítěz Josef Kopecký z Duchcova, který se  omluvil. Nejlepší formu potvrdil loni druhý Tomáš Polánský ze třídy SM 3. Výšku 160 cm zdolal jako jediný  skokan a zaslouženě získal zlatou medaili. Následnou výšku 165 cm neskočil jen velmi těsně.

Soutěž dívek nebyla po dohodě s účastnicemi oficiální (nedostatky ve zvládnutí skokanského stylu). Jednalo se pouze o tréninkové skoky a sledování soutěže chlapců. Dívky se chtějí ,po přípravě v Teplicích, zúčastnit soutěže v příštím školním roce.

POŘADÍ V SOUTĚŽI :

  1.     T. Polánský         SM 3     160 cm
  2.     J. Daňo                MO 3     150 cm
  3.     F. Kopecký         MO 3     145 cm
  4.     D. Hrnčíř             TRC 2
  5.     L. Zoubek           SM 3
  6.     D. Štajnc             TRT 1

7.-8.   D. Hynek            TRT 1

7.-8.   V. Kočka             Z 3

9.        J. Hájek               TRT 1


Partneři