O nás

Učitelé odborného výcviku

Učitelé odborného výcviku - Teplice

Titul Jméno Příjmení Tel. číslo E-mail
  Pavel Čmejla  417 813 229

 pavel.cmejla@ssstavebni.tce.cz

Bc. Jan Černý 417 813 227

 jan.cerny@ssstavebni.tce.cz

Bc. Petr Horák 417 861 407

 petr.horak@ssstavebni.tce.cz 

  Roman Kopnický  417 813 227

 roman.kopnicky@ssstavebni.tce.cz

  Richard  Körschner  417 861 407

 richard.korschner@ssstavebni.tce.cz

   Jiří Marek  417 576 006

 jiri.marek@ssstavebni.tce.cz

   Petr Novotný  417 576 006

 petr.novotny@ssstavebni.tce.cz

   Milan Nový  417 813 227

 milan.novy@ssstavebni.tce.cz

   Petr Ransdorf  417 861 407

 petr.ransdorf@ssstavebni.tce.cz

   Martin Ryba  417 813 228

 martin.ryba@ssstavebni.tce.cz

   Petr Schwarz  417 836 070

 petr.schwarz@ssstavebni.tce.cz

   Petr Soumar  417 861 407

 petr.soumar@ssstavebni.tce.cz

   Vladimír Špinka  417 576 006

 vladimir.spinka@ssstavebni.tce.cz 

   Miroslav Sedláček  417 813 227

 miroslav.sedlacek@ssstavebni.tce.cz

   Stanislav Vyskočil  417 836 070

 stanislav.vyskocil@ssstavebni.tce.cz


Učitelé odborného výcviku - Krupka

Titul Jméno Příjmení Tel. číslo E-mail
  Miloslav Svoboda 417 861 407

miloslav.svoboda@ssstavebni.tce.cz

  Jan André 417 861 407

jan.andre@ssstavebni.tce.cz

Ing. Miloš  Bešta  417 861 407 

milos.besta@ssstavebni.tce.cz 

  Milan Babjak 417 861 407 

milan.babjak@ssstavebni.tce.cz 

  Zdeněk Dašek 417 861 407

zdenek.dasek@ssstavebni.tce.cz

  Pavlína  Malá 417 861 407 

pavlina.mala@ssstavebni.tce.cz

  Zdeněk  Maňas 417 861 407 

zdenek.manas@ssstavebni.tce.cz 

  Jiří Schůt 417 861 407

jiri.schut@ssstavebni.tce.cz 


 Učitelé odborného výcviku - Duchcov

Titul Jméno Příjmení 
Tel. číslo E-mail
  Rostislav Bugar 417 836 070

rostislav.bugar@ssstavebni.tce.cz

  Pavel Hájek 417 836 070

pavel.hajek@ssstavebni.tce.cz

  Petr Hrbáček 417 836 070

petr.hrbacek@ssstavebni.tce.cz

  Stanislav Huňáček 417 813 229

stanislav.hunacek@ssstavebni.tce.cz

  Jiří Kresl 417 836 070 

jiri.kresl@ssstavebni.tce.cz

  Marie Petrovská 417 836 070

marie.petrovska@ssstavebni.tce.cz

  Dagmar Radilová 417 836 070

dagmar.radilova@ssstavebni.tce.cz

  Václav Srbek 417 836 070

vaclav.srbek@ssstavebni.tce.cz

  Marek Šulc 417 836 070

marek.sulc@ssstavebni.tce.cz

 

 

 

 

 

 

 


Partneři