Pro žáky a rodiče

MČR v inline bruslení Stochov

Přebor se uskutečnil ve dnech 23. – 24.května 2016 ve Stochově u Kladna. Pořadatelství se zhostila SŠ služeb a řemesel ve Stochově. Na přebor dorazilo celkem pět družstev chlapců a šest družstev dívek.

Naši Střední školu stavební a strojní Teplice reprezentovalo pět žáků: David Tarnóczi (Teplice), Lukáš Doskočil (Teplice), Josef Kopecký (Duchcov), Lumír Vrána (Duchcov) a Jan Gessel (Duchcov). V závodě na 3200m jel náš Josef Kopecký a obsadil čtvrté místo, závod na 2400m vyhrál teplický David Tarnóczi. V závodě na 1600m dojel Lumír Vrána třetí. Ve sprintu na 800m skončil náš závodník Lukáš Doseděl třetí. Skvěle dopadl poslední závod štafet, ve kterém se rozhodovalo o medailovém umístění, ten skončil naším zaslouženým vítězstvím. V celkovém pořadí nám tedy patří druhé místo za vítězným Berounem, třetí Prahou a čtvrtým Stochovem, páté místo obsadil Chomutov.

V individuálním závodě na letmých 400m (tzv. Stochovská čtyřstovka) stál na stupních vítězů David Tarnóczi, který vybojoval druhé místo.

Soutěžící jezdili na bruslích, které máme z prostředků sportovního klubu naší školy, patřili k nejlepším na přeborech.

Poděkování patří kolegům, kteří pomáhali s výběrem, a především děkuji za výbornou spolupráci na přeborech zasloužilému mistru sportu Mirku Janotovi.