Úřední deska

Učitelé teoretického vyučování

 Učitelé teoretické výuky - Teplice

Titul 
Jméno Příjmení Tel. číslo E-mail
  Milan Burda 417 813 242  milan.burda@sssstp.cz
Mgr. Hana Cyrelová 417 813 214  hana.cyrelova@sssstp.cz
Ing. Karel Horák 417 813 246  karel.horak@sssstp.cz
Bc. Ivo Hummel 417 813 248  ivo.hummel@sssstp.cz
Mgr. Peter Pavlik 417 813 239  peter.pavlik@sssstp.cz
Mgr. Ladislava Hönigová 417 813 238  ladislava.honigova@sssstp.cz
Mgr. Hana Johanovská 417 813 245  hana.johanovska@sssstp.cz
Ing. Taťjana Mrzenová 417 813 241  tatjana.mrzenova@sssstp.cz
Bc. Pavel Nohál 417 813 238  pavel.nohal@sssstp.cz
  Miroslav Sábl 417 813 239  miroslav.sabl@sssstp.cz
Mgr. Petr Seidl 417 813 245  petr.seidl@sssstp.cz
  Eva Šádková 417 813 247  eva.sadkova@sssstp.cz
Ing. Věra Vitoušová 417 813 243  vera.vitousova@sssstp.cz
Ing. Oldřich Turek 417 813 248  oldrich.turek@sssstp.cz
  Gabriela Vraná 417 813 238  gabriela.vrana@sssstp.cz

Učitelé teoretické výuky - Duchcov

Titul Jméno Příjmení Tel. číslo E-mail
Ing. Jan Mikš 417 835 402  jan.miks@sssstp.cz
Bc. Radek Bílý 417 835 239

radek.bily@sssstp.cz

Mgr. Hynek Habenicht 417 835 239 hynek.habenicht@sssstp.cz
Bc. Jiří Kejř 417 835 239 jiri.kejr@sssstp.cz
Ing. Eva Kejřová 417 835 239 eva.kejrova@sssstp.cz
Mgr. Jiří Pikrt 417 835 239 jiri.pikrt@sssstp.cz
Ing. Renata Maidlová 417 835 239

renata.maidlova@sssstp.cz

Ing. Pavel Maier  Šimoníček  417 835 239 pavel.simonicek@sssstp.cz
  Pavel Štrobl 417 835 239 pavel.strobl@sssstp.cz

 Učitelé teoretické výuky - Krupka

Titul Jméno Příjmení Tel. číslo E-mail
Mgr. Pavel Müller 417 861 407

pavel.muller@sssstp.cz

Ing. Miloš Bešta 417 861 407

milos.besta@sssstp.cz

Mgr. Kateřina Burgerová 417 861 407

katerina.burgerova@sssstp.cz

Mgr. Lenka Habudová 417 861 407

lenka.habudova@sssstp.cz

Mgr. Marek Holly 417 861 407

marek.holly@sssstp.cz

Ing. Katarina Hummelová 417 861 407

katarina.hummelova@sssstp.cz

Bc. Jan Jaroš 417 861 407

jan.jaros@sssstp.cz

Ing. Josef Lébr  PhD. 417 861 407

josef.lebr@sssstp.cz

Ing. Lenka Linková 417 861 407

lenka.linkova@sssstp.cz

  Pavel Klas 417 861 407 pavel.klas@sssstp.cz
Ing. Luděk Marsch 417 861 407

ludek.marsch@sssstp.cz

ing.Bc. Zdeňka Musilová 417 861 407 zdenka.musilova@sssstp.cz
  Rudolf Polach 417 861 407 rudolf.polach@sssstp.cz 
Ing. Renata Solarová 417 861 407

renata.solarova@sssstp.cz

Ing. Vladimír Šimek 417 861 407

vladimir.simek@sssstp.cz

Ing.  Tomáš Škaloud 417 861 407

tomas.skaloud@sssstp.cz

Ing. Oldřich Turek 417 861 407

oldrich.turek@sssstp.cz

Bc. Jan Zámostný 417 861 407

jan.zamostny@sssstp.cz

 

 

 


Partneři