STROJÍRENSKÉ PRÁCE

 Název oboru: Strojírenské práce
Kód oboru: 23 – 51 – E/01
Délka a forma studia: tříleté denní studium
Zakončení studia: závěrečná zkouška
Získané vzdělání: střední s výučním listem
Přijímací řízení: bez přijímacích zkoušek

Co se u nás naučíš?

Absolvent uvedeného oboru bude středoškolsky vzdělaný odborník se vzděláním všeobecným i odborným. Po absolvování nástupní praxe a přiměřené době zapracování bude připraven k obsluze konvenčních obráběcích strojů, při nenáročných technologických operacích.
Uplatní se v povolání strojírenský dělník. Tento obor je vhodný pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.

Co nabízíme?

 Učivo uzpůsobené speciálním vzdělávacím potřebám žáků

 • Všem žákům je poskytnut zdarma pracovní oděv a obuv
 • Ve třetím ročníku možnost praxe u sociálních partnerů v regionu spojené s výdělkem
 • Možnost získání svářecího průkazu

  Aktuality

  Práce pro lanovou dráhu

  Práce pro lanovou dráhu

  Žáci naší školy spolu s učiteli odborného výcviku znovu dokazují, že svému řemeslu rozumí. Na základě dlouhodobé spolupráce školy a společnosti Sport Krupka s.r.o. se naši žáci podílejí na výrobě náhradních dílů pro lanovou dráhu v Krupce. Tentokrát byl požadavek na...

  Exkurze strojních oborů

  Exkurze strojních oborů

  Odborné exkurze obráběčů a strojních mechaniků  Žáci oboru obráběč kovů a strojní mechanik se pravidelně zúčastňují odborných exkurzí. Naposledy ve firmě Mikron s.r.o Teplice, která se zaměřuje na přesné strojní obrábění a to nejen oceli nebo litiny, ale také slitin...