Pracovní nabídky

U

HLEDÁME UČITELE/UČITELKU STAVEBNÍCH PŘEDMĚTŮ A ICT PRO STŘEDNÍ ŠKOLU V TEPLICÍCH

 • Požadovaná kvalifikace: VŠ ve stavebním oboru s výbornými znalostmi v oblasti ICT, doplňkové pedagogické studium (možno doplnit i po nástupu), splnění podmínek zákona 563/2004, §3 a §9 odst. 2. Praxe v oboru i ve školství je výhodou.

Nástup: od 1. 9. 2024 (případně možný nástup dle dohody).

Nabízíme zázemí tradiční školy, tvůrčí práci učitele, dlouhodobou perspektivu zaměstnání, možnost získat náborový příspěvek Ústeckého kraje, sociální výhody, dotované stravování a zvýhodněnou dovolenou.

Své nabídky včetně životopisu posílejte e-mailem nejpozději do 7. 7. 2024 na adresu: veronika.mosova@sssstp.cz, nebo písemně na Střední školu stavební a strojní Teplice, Fr. Šrámka 1350/1, 415 01 Teplice.

 

U

HLEDÁME UČITELE/UČITELKU ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ PRO ELEKTRO OBORY PRO ŠKOLU V KRUPCE

Požadovaná kvalifikace:

 • VŠ vzdělání v oboru elektro
 • Doplňkové pedagogické studium (možno doplnit i po nástupu)
 • Splnění podmínek zákona 563/2004, §3 a §9 odst. 2
 • Praxe ve školství výhodou

Nástup: od 1. 9. 2024, případně na základě dohody i v jiném termínu.

Nabízíme zázemí tradiční školy, moderní elektro učebny, tvůrčí práci učitele, dlouhodobou perspektivu zaměstnání, sociální výhody, možnost získat náborový příspěvek Ústeckého kraje, dotované stravování a zvýhodněnou dovolenou.

Své nabídky včetně životopisu pošlete elektronicky do 11. 8. 2024 e-mailem: veronika.mosova@sssstp.cz nebo podejte písemně na sekretariát Střední školy stavební a strojní, Teplice, Fráni Šrámka 1350/1, Trnovany, 415 01 Teplice. Více informací o škole na www. sssstp.cz.

U

HLEDÁME UČITELE/UČITELKU ODBORNÉHO VÝCVIKU PRO OBOR ZEDNÍK - OBKLADAČ

Požadovaná kvalifikace:

 • Úplné střední odborné vzdělání s maturitou nebo střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru zedník, obkladač
 • Požadovaná prokazatelná praxe v realizaci interiérových i exteriérových obkladů podlah, stěn a stropů z obkladaček, dlaždic, mozaik, z přírodního nebo umělého kamene a keramických, skleněných a kamenných desek
 • Doplňkové pedagogické studium (možnost doplnit i po nástupu)
 • Splnění podmínek zákona 563/2004, §3 a §9 odst. 5 – bezúhonnost, právní a zdravotní způsobilost, odborná kvalifikace.
 • Vítána předchozí praxe ve školství
 • Nástup od 1. 9. 2024 nebo dle dohody

 Nabízíme dlouhodobou perspektivu zaměstnání, sociální výhody, dotované stravování, 8 – týdenní dovolenou a případně i možnost ubytování v nově rekonstruovaném DM.

Své nabídky včetně životopisu pošlete do 7. 7. 2024 na sekretariát Střední školy stavební a strojní Teplice, p.o., Fr. Šrámka 1350/1, 415 01 Teplice nebo e-mailem: veronika.mosova@sssstp.cz

U

HLEDÁME UČITELE/UČITELKU ANGLICKÉHO JAZYKA

Požadovaná kvalifikace: VŠ pedagogické vzdělání pro výuku jazyka, splnění podmínek zákona 563/2004, §3 a §9 odst. 2, praxe ve školství výhodou.

Nástup: od 1. 9. 2024, případně dle dohody dříve.

Nabízíme dlouhodobou perspektivu zaměstnání, sociální výhody, dotované stravování, 8 – týdenní dovolenou.

Své nabídky včetně životopisu posílejte průběžně e-mailem na: veronika.mosova@sssstp.cz, nebo poštou na adresu:  Střední škola stavební a strojní Teplice, Fr. Šrámka 1350/1, 415 01 Teplice.

U

HLEDÁME UČITELE/UČITELKY ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ PRO ELEKTRO, STAVEBNÍ A STROJÍRENSKÉ OBORY

Požadovaná kvalifikace: VŠ vždy v příslušném oboru, doplňkové pedagogické studium (možno doplnit i po nástupu), splnění podmínek zákona 563/2004, §3 a §9 odst. 2. Praxe v oboru i ve školství je výhodou.

Nástup: od 1. 9. 2024, případně dle dohody dříve.

Nabízíme dlouhodobou perspektivu zaměstnání, sociální výhody, dotované stravování, 8 – týdenní dovolenou.

Své nabídky včetně životopisu posílejte průběžně e-mailem na: veronika.mosova@sssstp.cz, nebo poštou na adresu: Střední školu stavební a strojní Teplice, Fr. Šrámka 1350/1, 415 01 Teplice.