Roadshow Teplice

Naše škola vytvořila zázemí předváděcí akci pro veřejnost, převážně pro malíře a stavební firmy. Akci pořádala firma E-Coreco s.r.o. a uskutečnila se pod patronací Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR, jehož členem je i naše škola.

Na akci předváděly firmy CEMIX, HET a JUB své nové produkty a technologie.

Účastníky byli také naši žáci oborů Malíř a lakýrník, Malířské a natěračské práce, Zedník a Zednické práce. Každý účastník si prakticky vyzkoušel aplikace malířských barev firmy HET zařízením SuperFinish 23 a 33, aplikace stěrek JUB zařízením HeavyCoat 750 a aplikace omítkovin od firmy CEMIX zařízením PlastCoat 1030.

K dispozici byli odborní konzultanti od všech zúčastněných firem.

Akce měla velkou návštěvnost a naši žáci si tak mohli prakticky vyzkoušet nové technologie.