Přebor ČR stavebních škol v inline bruslení

Naše škola zabodovala na přeborech ČR stavebních škol v inline bruslení

       V úterý 16.5.2023 se konal ve Stochově další díl republikových přeborů, tentokrát v inline bruslení. V první disciplíně na 3200 m nás reprezentoval Martin Kába, který dokázal po výborném výkonu porazit všechny soupeře a zvítězit. Druhá disciplína na 2400 m hned následovala a Petr Žák po bojovném výkonu dojel na třetím místě. Další trať měřila 1600 m a za naši školu jel Adam Milichovský, který dokázal dojet na druhém místě. Na nejkratší trati 800 m dojel na druhém místě Tomáš Včelařík.  Závěrečná štafeta 1600 m-800 m-800 m-1600 m potvrdila naše krásné druhé místo za střední školou z Ústí n.L. Na třetím místě skončila škola z Chomutova před pořadatelem ze Stochova a střední školou z Prahy. Gratulace a poděkování všem studentům za výbornou reprezentaci školy!

Reprezentanti školy:

  1. Martin Kába
  2. Petr Žák
  3. Adam Milichvský
  4. Tomáš Včelařík