Přebor ČR  stavebních  škol v bowlingu

Naše škola zabodovala na přeborech ČR  stavebních  škol v bowlingu.

      Ve čtvrtek 2.11.2023 se uskutečnil v Chomutově přebor ČR stavebních škol v bowlingu. Z pořádané kvalifikace naší školy nakonec byli nominováni čtyři studenti. Házelo se celkem ve čtyřech směnách a do soutěže družstev se započítávaly nejlepší tři výkony v družstvu. Naši reprezentanti začali zvolna, ale poslední dvě směny se vydařily. Celkem stačily výkony jednotlivců na druhé místo za střední školou z Ústí n. L., před Chomutovem a Prahou. Velká gratulace za výbornou reprezentaci naší školy!                                                                                                             

1. Filip Fišer 546b. 
2. Adam Valenta     496b.
3. Matěj Stýblo    493b.
4. Martin Čintalan 446b.