Nejlepší obráběč kovů v ČR je z naší školy

 

 

 

 

 

 

Máme nejlepšího juniorského obráběče v České republice

V celostátním kole odborné soutěže Kovo Junior 2024 Obráběč kovů.

Zvítězil žák naší školy Dominik MELCHER. 

V letošním celostátním finále obráběčů kovů konaném ve Žďáru nad Sázavou nenašel náš žák konkurenci a stal se tak nejlepším juniorským obráběčem kovů v České republice. Tohoto fantastického úspěchu dosáhl žák z našeho pracoviště v Krupce a dokázal, že ve výuce v tomto oboru jsme na špičce v celé ČR. V minulosti jsme se opakovaně umísťovali na těch nejvyšších místech v krajských kolech této soutěže, několikrát naši obráběči kovů krajské kolo vyhráli, ale takovýto úspěch nám zatím ve sbírce scházel. Od středy 27.3. 2024 už toto neplatí, Dominik Melcher díky svým dovednostemi za které vděčí především učitelům odborného výcviku z Krupky porazil všechny soutěžící ze škol z celé ČR.

Gratulujeme jemu i všem, kteří ho na soutěž dokonale připravili.