V in line bruslení to cinklo

         Krásné třetí místo pro naši školu na přeborech ČR stavebních škol v in line bruslení. Přebory se konaly ve Stochově a naši žáci dokázali uhájit třetí místo před střední školou z Chomutova a Stochova. Do závěrečných štafet byla ještě šance na vítězství, ale nakonec to stačilo na bronz za střední školou z Prahy a vítězem z Ústí nad Labem.

Na nejdelší trati 3200 metrů dokázal zkušeně zvítězit Martin Kába. Ve druhém závodě na 2400 metrů byl po bojovném výkonu  Petr Žák na třetím místě a na trati 1600 metrů skončil Adam Milichovský na výborném druhém místě. Na nejkratší a nejrychlejší trati na 800 metrů skončil nováček družstva Vojťěch Černý na třetím místě. V soutěži jednotlivců na 400 metrů letmo potvrdil svojí výkonnost Martin Kába, který skončil na celkovém druhém místě.

      Celkově se přebory vydařily a těšíme se za rok na další bruslařské výkony. Poděkování všem za skvělou reprezentaci školy na závodech v in line bruslení!