Závěrečné zkoušky

Závěrečné zkoušky na naší škole jsou v plném proudu a my s radostí sledujeme, jak naši žáci prokazují své dovednosti a znalosti v oborech instalatér, karosář, malíř a lakýrník, malířské práce, zednické práce a zahradnické práce. Tento významný okamžik v jejich vzdělávání je klíčovým krokem na cestě k úspěšné profesní kariéře. Každý z našich studentů během svého studia tvrdě pracoval, aby si osvojil teoretické vědomosti i praktické dovednosti, a nyní nastal čas tyto znalosti uplatnit v praxi.

Věříme, že každý z nich dokáže úspěšně překonat všechny nástrahy a dosáhnout vynikajících výsledků. Pedagogický tým naší školy je zde, aby poskytl podporu a povzbuzení, protože jsme přesvědčeni, že tvrdá práce a odhodlání našich studentů přinese zasloužené ovoce. Přejeme všem hodně štěstí u závěrečných zkoušek a těšíme se na jejich budoucí úspěchy.